• Boutique-ul tău de cosmetice bio
  • (Luni - Vineri 1000-1700)
  • (L - V 1000-1700)
  • 0754 629 632
COȘUL MEU
Livrare GRATIS de la 149 lei sau 12 lei în București, 17.5 lei în țară | 40 pct. la plata cu card (ptr. clienții logați)

Accesează toate categoriile din meniu

Oferta MyOrganic cuprinde peste 2700 de cosmetice bio/organice.
Alegi din peste 100 de branduri organice din toate categoriile de preț.
Plata cu cardul este procesată direct de Libra Bank, prin serviciul LibraPay.
Livrarea în aria de acoperire se face în 2 – 4 zile lucrătoare*
Livrare GRATUITĂ pentru comenzile în valoare minimă de 149 lei.
Ai dreptul de a returna produsele sigilate în termen de 14 zile lucrătoare*
clear

Pshht!: Tonic de fata revigorant bio, vegan cu apa de trandafir si extract de mure pentru pielea uscata si sensibila

Brand:

Uoga Uoga

Conținut:

100 ml
SKU
UG134
Stoc epuizat
72,51 RON Pret cu TVA inclus

Brand:

Uoga Uoga

Conținut:

100 ml

100 ml, Uoga Uoga

Livrare gratuită (de la 149 lei)

+40Câștigi puncte ptr. reduceri (află cum ›)

Detalii

Brand:

Uoga Uoga

Conținut:

100 ml

Apa de trandafiri de Damasc este perfecta pentru pielea sensibila si uscata. Are calitati revigorante si este excelent pentru ritualurile de frumusete de zi cu zi. Extractul de mure este plin de vitamine si acizi din fructe, care au un efect benefic asupra pielii.
Pulverizati pe pielea curata inainte de a aplica crema naturala pentru fata. Puteti folosi, de asemenea, oricand in timpul zilei pentru a va reimprospata sau pentru a face cuburi de gheata pentru fata.

  • Produs vegan
  • Certificat Cosmos Organic

Utilizare:Pulverizati tonicul pe fata inainte de a aplica crema de fata sau oricand doriti sa va reimprospatati. Il puteti folosi si pe un disc de bumbac.
Atentie la alergii: inainte de utilizare, pulverizati pe partea interioară a cotului si observati timp de 20-30 de minute. 

Atentie: Se recomanda pastrarea la frigider.
Inainte de utilizare, testati pentru alergii.

Ingrediente: Rosa Damascena (rose) Flower Water*, Glycerin, Rubus Fruticosus (blackberry) Fruit Extract, Aqua, Alcohol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citronellol**, Geraniol**.
*Din agricultura organica
** Apare in mod natural in apa de trandafiri
96% ingrediente organice din total. 99% ingrediente de origine naturala din total.

vezi mai mult

Mai multe informații

Ingredients
Greutate 0.1000
greutate 100 ml
Brand Uoga Uoga
Fara
Puncte fidelitate 40 puncte
Short Description

100 ml, Uoga Uoga

vezi mai mult

Recenzii

Write Your Own Review
Scrie un review pentru un produs pe care l-ai comandat și primești 10 puncte de fidelitate în contul tău. Autentifică-te sau creează cont.
vezi mai mult

popup content here